Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 21:46

Великодній розмай

«Великодній розмай» в Теремковій родині

«Великодній розмай» - під такою назвою в дошкільному закладі «Теремок» проходять Великодні свята, які супроводжуються цікавими зустрічами з аматорами культури, служителями церкви, родинами вихованців та захоплюючими виставками справжніх шедеврів образотворчого мистецтва, виготовлених руками батьків, вихователів, вихованців «Теремкової родини».

«Христос Воскрес!» і все радіє,

Сміється сонечко з небес,

Прозора річечка леліє,

«Христос Воскрес! Христос Воскрес!»

З такими чудовими віршами, піднесеним настроєм, сонячною усмішкою маленькі вихованці та працівники ДНЗ «Теремок» зустрічають Великодні Свята і сподіваються на мир, злагоду, щасливе дитинство, добробут кожної родини та Господнє благословення!

11 квітня вихованці всіх вікових груп разом з батьками прийняли участь у регіональному культурно-просвітницькому заході «Духовна весна», який проводився у Мелітопольському Державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького та отримали сертифікати учасників.

12 квітня з великим бажанням та весняним настроєм Теремкова родина збирала «Великодній кошик солдату», а після прийняли участь в святкових заходах клуба «Берегиня» за участю голови сільської ради та депутатів районної та сільської ради.

13 квітня випало на передсвятковий чистий четвер, діти разом з працівниками ДНЗ дуже ретельно прибирали свої майданчики, ігрові куточки та змагалися на кращу «Господиню та господаря Теремкової родини».

По завершенню Великоднього тижня творча група під керівництвом завідуючої ДНЗ «Теремок» Крижко Л.С., музичного керівника Генсицької М.Й. та за участю вихователі: Братішко Т.О., Прокудіної Ю.І., пом.вихователя Косинець О.В., підвели підсумки приготувань на християнській бесіді-розповіді присвяченій наступаючому Великодню, на якій діти та вихователі акцентували увагу на традиціях, звичаях та обрядах українського народу та нашого рідного села.

Великодні свята продовжуються, а ми бажаємо Вам, Божого благословення, міцного здоров’я та світлих і радісних свят!

Завідуюча ДНЗ «Теремок»: Крижко Л.С.

Практичний психолог ДНЗ «Теремок»: Ганчева О.Г