Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 15:54

Як Теремкова родина зустрічала Масляницю.

Майже вже позаду зимові морозні, які принесли маленьких теремківцям чудові подарунки від Діда Мороза, від екологічної стежини до них завітали засніжені ялинки із казковими ведмедиками, лисичками, зайчиками. Дітлахи дуже весело відсвяткували новорічні, різдвяні свята та розваги, а їхні батьки з доброзичливістю та турботою приймали активну участь у запропонованих педагогами святах.

У нас не відрізняються педагоги та техпрацівники, батьки та їхні родини під час організації та проведення святкових зустрічей, ми всі разом надихаємо маленьких теремківців на щасливе веселе дитинство, тільки з єдиною метою, щоб вони зростали здоровими, вихованими у любові до свого рідного села та нашого маленького садочку.

А сьогодні ми хочемо запросити вас до подорожі у свято Масляної. Протягом тижня наші майстрині кухарі Ганчева Л.Д.,  Онищенко Л.В., Олійник О.Ю. разом з вихователями та діточками готували смачні варенички з картоплею, з сиром, з млинці з повидлом, змащували сметанкою. Та уявіть собі, навіть самі маленькі вихованці власноруч вліпляли ці варенички та наповнювали їх, зліпляли та з великим задоволенням склади на дощечки, а потім ще з більшим задоволенням вживали їх під час обіду. І всі ці смачності щодня нагадували діточкам та їх батькам, про те, що закінчується зима і з наступного тижня постукає нам у двері дівчинка-весна. А сьогодні вона завітала до діточок разом з Масляницею,  у ролі якого був Нестеренко Ярослав, а дівчинка-весна Лапенко Олеся. Ця було несподіванкою для дітей тому, що вони разом з матусями та вихователями ліпили варенички з картопелькою. А як це роблять справжні кухарі діточкам розповідали Завідуюча ДНЗ Крижко Людмила Стефанівна та Олійник Олена Юріївна.

Справжнє свято, веселе, смачне, з піснями та віршами, які підготували музичний керівник Радаєва М.Й., вихователі Прокудіна Ю.І, Какама О.В., Іванова О.О., за участю наших матусь Нестеренко Людмили, В'юник Оксани, Зубової Оксани, Шивірдіної Ліни, Нікітіної Анни, Гетьманької Наталі, Просвіріної Юлії, завершило Масняний тиждень та проводи зими.

Ми всіх бажаємо, таких же свят у кожній костянтинівській родині. Хай з зимою підуть всі негаразди і холод з душі, хай весна зігріє нас теплом, радістю та любов’ю, а нашим діточкам, хай принесе щастя, здоров'я та родинне тепло.

Зі святом Весни вас, наші любі односельці, та вся наша велика рідна Україна