Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:02

День захисника Вітчизни

Напередодні свята захисників вітчизни у ДНЗ «Теремок» було проведені музично-розважальні заходи у всіх вікових групах під назвою «Сильні, мужні дітлахи та їх батьки».

Активними учасниками цього свята були працівники дошкільного закладу, вихованці, батьки, дідусі Теремкової родини. На цьому святі проводилися чисельні змагання між батьками, дідусями, вихованцями ДНЗ «Теремок», метою яких було показати маленьким козачатам, яким повинен бути справжній чоловік, підкреслити його важливі риси характеру та спритність, волю, силу та мужність. Поруч з представниками найсильнішої половини людства на нашому святі були присутні маленькі козачки – берегині роду, та їх мами, які навчали хлопчиків буденній справі, допомагали накривати столи, прибирати в оселі, робити зачіски.

Справжня гра з іграшковими літаками розвеселила вихованців молодшої групи та допомогла уявити їм себе відважними пілотами майбутніми захисниками нашої вітчизни. Чіткими шеренгами під військовий марш крокували майбутні пожежники, міліціонери, моряки, шахтарі, лікарі від яких залежить наше майбутнє.

Для своїх татусів вихованці підготували чудові вірші, пісні та подарунки, які виготовили власними руками, скільки натхнення та почуттів вклали діти та вихователі в це прекрасне свято. Кожним своїм віршиком діти підкреслювали, що вони маленька частина нашої рідної костянтинівської землі, славетного запорізького козачого краю.

Вони побажали татусям та дідусям міцного здоров'я, життя без тривог, матеріального благополуччя, світлих та щирих почуттів, добрих вірних друзів і чисто мирного неба над нашою матінкою Україною.

Від щирого серця ми вітаємо всіх батьків та дідусів нашої Теремокової родини, а особливу подяку висловлюємо учасникам нашого свята батькам Комаря Валентина, Просвіріна Аркадія, Уханова Іллі, Бородай Влада, Павлюка Микити, Зубової Катерини, Петрової Ульяни, Рибки Вікторії, Шкурова Артема, Смирнова Артема, Черних Лізи, Гетьманської Крістіни, Горбатова Єгора, Шивардіної Аріни, Федорченко Данила.