Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 00:42

«Талантами славиться костянтинівська земля»

Перегорнута ще одна сторінка всесвітньої історії, це 2013 рік, який було визначено різними подіями як в українському суспільстві так і в житті кожного мешканця нашого села Костянтинівка. Мешканці села дуже пишаються своєю історією, видатними подіями та особистостями, а в 2014 році наша маленька батьківщина буде відзначати 155-річницю заснування. Поряд з ювілейними датами всесвітнього рівня 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка, майже кожного місяця ми будемо святкувати ювілеї, які змінили життя нашого села, впливають на культурний та освітній рівень його мешканців, не тільки на нашій костянтинівській землі, а також за її кордонами.

Дошкільний навчальний заклад «Теремок», наша Теремкова родина, відкрила,  цю ювілейну сторінку 2014 року, чудовим творчим заходом «Талантами славиться костянтинівська земля», учасниками якого стали колишні випускники ДНЗ «Теремок», які навчаються в закладах освіти села та міста Мелітополя. Саме за допомогою творчих педагогів розвивались таланти маленьких вихованців протягом 3-х років перебування в садочку, а потім вони знайшли продовження в музичний школі села, художніх майстерень освітніх заходів, і сьогодні вони зі своїми керівниками продемонстрували свої творчі досягнення.

Кажуть в народі, талант він від Бога. Саме так можна сказати про Голову сільської ради Біленького Леоніда Григоровича, який не зважаючи на свою зайнятість чудово малює, робить скульптури та передає всій дар онукам. На нашому святі була представлена робота Біленької Влади, яку вона намалювала до 200-річчя Т.Г.Шевченка, а скульптурною майстерність захоплюється онук Леоніда Григоровича – Влад. А які творчі проекти скверу ім.. П.Т.Одинця та пам’ятника Воїнам інтернаціоналістам були створені за його участю! Запрошена на свято зав.філіалом районної бібліотеки розповіла про старше покоління майстрів художнього слова Чорненька Тамара Дмитрівна, Фільчагова Ольга Михайлівна, талановитого художника Коноваленко Івана Олександровича, Стельмащук Тетяна Федорівна, вишивальниць Моісеєнко Раїса Дмитрівна, майстрів бісероплетіння, флористики Тарарухіна Анна Євгенівна, Соколова Олена Миколаївна, Требушна Надія Іллівна, талановитих музикантів Касьяненко Анатолій Сергійович, Овсяннікова Сергій Олексійович. Ученицею Коноваленко Івана Олександровича була Берегуля Надія, яка присутня на нашому святі, навчається в училищі культури м.Мелітополя та продовжує його справу у мальовничих пейзажах, портретах та скульптурах. Надія щиро віддячила Івану Олександровичу за те, що він своєчасно розгледів її талант та дав йому дорогу в майбутнє.

Вихователь ДНЗ Прокудіна Юлія Іванівна представила делегації талановитих дітей закладів освіти: ліцей «Ерудит» очолювала психолог Шабанова Анна, яка надала слово колишньому вихованцю ДНЗ Фесенко Олегу. Він підготував декілька свої особистих віршів про Т.Г.Шевченка, Боярських Вікторія розповіла оповідання про любов та щастя з захопленням слухали і дорослі  і діти. Які запальні танці показали Сапронова Катерина та Довгань Яна! Вразили своїми малюнками та роботами з бісером Косинець Вікторія, Мовчан Аліна, Панасенко Діана, а Неліпа Олена виконала музичну сюїту на фортепіано.

Це лише невелика частка талановитих дітей нашого села, також на свято були запрошені учні гімназії «Таврія», яких представила педагог-організатор Галуцька Анастасія, Хандошка Данило виконував музичну п’єсу «Матрьошки», справжні костянтинівські соловейки Білоусова Євгенія, Овчаренко Аліна, які побажали щастя всім людям планети, а Шепель Анастасія прочитала свій вірш про Т.Г.Шевченка. Заворожила своїми роботами з флористики Бєлікова Вікторія. Які чарівні та талановиті діти виховуються, навчаються в нашому селі. Своїми надзвичайними талантами прославляють Мелітопольський край. Надія Тітова керівник делегації Костянтинівської СРШ «Прометей» представила свій творчий колектив учнів та розповіла деякі сторінки їхніх досягнень, серед них Ландарь Валерія маленька художниця, Дмітрієва Дар'я  та Макаркіна Дар'я  майстринь сучасного танцю, Котвицька Вікторія. з її чудовим віршем про Велику Вітчизняну війну, який викликав сльози у присутніх.

Говорять талант це цінний дар, а кожна маленька дитина це цілий світ і тому, на наше свято були запрошені батьки вихованців ДНЗ «Теремок» Петрова Наталія, Нестеренко Людмила, Компанієць Катерина, які творчо підтримують таланти своїх дітей, разом з ними вони прочитали свої вірші, продемонстрували картини та щиро подякували всім педагогам, які допомогли знайти цю художню стрічечку в ДНЗ і продовжують підтримувати вогник таланту в закладах освіти села.

Всі ми чудово розуміємо не талановитих дітей просто не буває, і саме таку родзинку знаходять педагоги-музиканти, у нас, в музичній школі і впевнені в тому, що допомагають запалити майбутню зіроньку. Гостями ДНЗ «Теремок» були викладачі музичної школи Придьма Олена, Ушакова-Бабіч Наталія, які з великим натхненням розповідали про наших вихованців Черменіну Олену. художницю та піаністку,  Неліпу Олену, Хандошко Данила майбутніх музикантів, Фесенко Анна, Желябіну Анастасію маленьких художниць, Ткаченко Ульяна яскраву вокальну зірочку.

Всі присутні були переконані в тому що, саме з дошкільного віку маленьких особистостей повинні помічати і педагоги і батьки, і що саме вони у майбутньому будуть прославляти наше рідне село, свою маленьку Батьківщину. Які чарівні гості завітали до дитячого садочку, вони ще раз підкреслили , що село Костянтинівка, це їх рідна домівка та  найкраще село на землі, як написала  вчитель української мови та літератури гімназії «Таврія» Чорненька Тамара Дмитрівна у своєму вірші, а вчитель музики Касьяненко Анатолій Сергійович створив гімн села.

Ми любимо, пишаємося тобою, наша рідна Костянтинівка! Своїми талантами будемо створювати світле, краще життя та прославляти наших костянтинівців. Та обіцяємо і надалі підтримувати маленьких особистостей та розвивати їх природний талант.