Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 22:03

Театральна весна в казковій країні.

Освітньо - виховний процес в дошкільних закладах дуже відрізняється від шкільного життя. Наші маленькі «Теремківці» завжди з великим натхненням готуються до Тижня театру під час якого пробуджується чарівна казкова країна. Разом з сонячними промінчиками до віконця маленьких дошкільнят зазирають казкові герої улюблених дитячих книжок. Діти разом з вихователями всіх вікових груп перевтілюються у мишок, зайчиків, Котигорошків, півників і як справжні артисти дивують присутніх своїми талантами. Цього року ми отримали справжню насолоду від гри маленьких акторів під час театралізації народних казок «Рукавичка», Солом׳яний бичок», «Ріпка» та «Колобок».

Активну участь у театральній весні цього року прийняли як працівники ДНЗ, так і батьки: виготовляли костюми, декорації, допомагали в організації вистав.

Велика подяка родинам: Амосової І., Меркулова З.,Єфімової В., ЖелязковаТ., Редько М., Іванова Б., Железкової П., Коротнєвої М., Лученко К., Кучерука К., Умєрової Л., Шиян В., Шиян М., Кобзар І.,Баранової Л.,Огородник М., Зозулі В.

• Ільїна Н.М., Іванова О.О., Прокудіна Ю.І., були справжніми режисерами та акторами, які перевтілювались разом з вихованцями в добрих фей та в казкових чаклунів. Справжня дитяча казка супроводжувалася то чарівною то запальною музикою, завдяки якій діти відрізняли улюблених героїв та підтримували їх бурхливими емоціями. Скільки щастя, радості та позитиву отримали маленькі Теремківці протягом Тижня театру. Ми з задоволенням чекаємо на справжню теплу, сонячну, мирну весну, з її дзвінкими пташиними піснями та різнобарвними квітковими галявинами та з великою радістю готуємось до Великодніх Свят!