Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 10:25

200 - річчя Т.Г.Шевченка

Теремкова родина святкує 200-річчя Тараса Григоровича Шевченко.

У всьому світі не знайдеться байдужої людини, яка б не сприймала видатні твори українського письменника, художника, патріота своєї держави Т.Г.Шевченко. У цьому році ми відзначаємо 200-річчя з дня народження всесвітнього генія та пишаємося тим, що він громадянин України, патріот, який боровся за світле майбутнє українського народу та передбачав шляхи до нього у своїх видатних неповторних творах. Всі українці «зростають» на його віршах, піснях, малюнках. Починаючи з дошкільного віку, ми педагоги розповідаємо про цю патріотичну, надзвичайну людину, намагаємося донести до кожного маленького сердечка глибину та художні образи його чудових творів.

У нашому дитячому садочку з 03.03.14 по 07.03.14 проходив тиждень Шевченківських читань. Діти відвідували музейну кімнату, знайомились з малюнками місцевих художників Коноваленко І.О., Стельмащук Т.Ф., Берегулі Надії та колективними роботами батьків та вихованців Теремкової родини. З великим задоволенням під сонячні промінчики та з подихом весни діти декламували дитячу лірику Шевченка «Садок вишневий коло хати», «Розцвіла в долині червона калина», а вихователі співали пісні на вірші Т.Г.Шевченка. З улюбленими творами знайомилися і батьки, які створювали шедеври образотворчого мистецтва за поезією Кобзаря. Для дітей старшого віку проводився конкурс Шевченківських віршів «Мова моя барвиста» та організовувалась зустріч з бібліотекарями.

Хочеться від щирого серця подякувати батькам та педагогом, які організовували та приймали активну участь в проведені тижня,  а саме Вінник Тетяна, Вавілова Юлія, Попова Тетяна, Халіман Ольга Миколаївна, Прокудіна Юлія Іванівна, Радаєва Маргарита Йосипівна.

І з вірою в щире, світле майбутнє, ми зустрічаємо 200-річчя видатного поета та найчудовішу пору року – весну, яка оновлює, пробуджує природу, людські почуття та надихає нас на творчість разом з великим Кобзарем

Встала весна, чорну землю
Сонну розбудила,