Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.04.2024, 20:49

Свято козачат в Теремковій родині

Стало вже традицією  в Теремковій родині ДНЗ «Теремок» села Костянтинівка, проводити свято посвячення в козачат маленьких вихованців. Саме напередодні свята Миколая відбулася ця знаменна подія за участю справжніх нащадків козаків, спортсменів гирьовиків та футболістів, їх наставників Кубрака С.І., Перебейноса О.В. та бібліотекаря Коваленко Н.М., яка створює скарбничку досягнень мешканців села Костянтинівка.

Метою нашого свята є вшанування козацької слави нашого Запорізького краю і особисто села Костянтинівка, його героїчного минулого та наслідування кращих рис справжніх запорізьких козаків: волелюбства, добродушності, безкорисливості, товариськості, взаємопідтримки.

У святково прикрашеній залі майоріли герби українського козацтва та герб Костянтинівки, влаштована фотовиставка досягнень спортсменів, бойових односельців афганців, мужніх, сміливих учасників Великої Вітчизняної війни та малюнки родин вихованців ДНЗ «Ми нащадки козаків». Серед запрошених гостей до малят завітали колишні випускники та випускниці ДНЗ «Теремок», які показали свою майстерність у спортивно-гімнастичних танцях, змаганнях за участю старших вихованців, серед них були Нестеренко Владлен, Довгань Яна, Анчишкіна Саша, Ткаченко Денис, Майоров Саша, Сапронов Анатолій, Сидорченко Юра, Корнієць Михайло. Ці діти дуже вдячні своїм тренерам Перебейносу О.В. тренеру футбольної команди «Регон-спорт», Кубрак   С.І., Мартьяновій І.А. керівнику циркової студії «Вікторія», які вчать їх перемагати, бути сміливими, ловкими, справжніми нащадками запорізьких козаків. Саме з дитячого садочка починається патріотичне виховання малечі в любові до маленької батьківщини, яка потім перетворюється на велику любов до України,  її народу, її минулого та майбутнього.

Напередодні нашого свята багато кратний чемпіон світу  Кубрак С.І відсвяткував 50-річний ювілей, він є гордістю нашого села, і його батагорічна праця полягає саме в вихованні мужніх, сильних і сміливих нащадків Запорізьких козаків. Першим ступенем до професійної спортивної майстерності і є саме дитячий садок. Бо козацького ми роду, славних предків діти, і в садочку ми вчимося, рідний край любити. Так говорили наші маленькі гноменята-козачата на святі. А ведучі їм відповідали: «Козаки – це вільні люди! Козаки безстрашні люди! Козаки борці за волю, за народну добру волю». Маленьким козачатам пов'язували червоні стрічки Козачат Теремківців, пригощали часничниками, кулішом, узваром, а козачата відповідали: «Ми жити чесно будем і правил ми козацьких не забудем! І щоб козацькому роду не було переводу, присягаєм на вірність вітчизні й народу». Разом з вихователями малеча зачитувала клятву козачат та співала гімн козаків. Ми дуже вдячні організацію та проведення свята батькам маленьких Теремківців, які приготували костюми, подарунки, солодощі дітям та пригостили гостей, а також працівникам ДНЗ «Теремок», які не змінюють своїм традиціям і продовжують працювати на благо свого рідного села, своїх майбутніх поколінь.

Щиро вітаємо всіх мешканців села Костянтинівка і Мелітопольського району з новорічними святами, бажаємо щастя,здоров'я, впевненого майбутнього.