Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 12:21

Атестація педагогічних працівників

Атестація, досвід, професіоналізм – впевнений крок в майбутнє педагогів ДНЗ «Теремок»!

09 лютого в ДНЗ «Теремок» Костянтинівської сільської ради проводились відкриті колективні перегляди занять вихователів ДНЗ «Теремок», які атестуються в 2017 році та підвищують свої кваліфікаційні категорії. Євсікова Яна Геннадіївна та Прокудіна Юлія Іванівна продемонстрували свої професійні здібності та уміння, навички і знання вихованців своїх груп. На заняття були запрошені вихователі, вчителі, психологи та бібліотекарі Костянтинівського ТО: Постол Людмила Іванівна, Галкіна Тетяна Сергіївна, Козлова Валентина Сергіївна, Коваленко Ніна Миколаївна, які відмітили чудовий настрій, емоційність та виваженість педагога Прокудіоної Юлії Іванівни та на комплексному занятті «Квіти на підвіконні», під час якого маленькі дошкільники (3 -3,5 роки) поглиблювали уявлення про кімнатні квіти їх будову, умови вирощування та догляд за ними. Усіх присутніх здивували відповіді дітей на запитання вихователя, своєю повноцінною розгорнутою думкою. Залишило також приємні внутрішні почуття у запрошених взаєморозуміння вихователя з вихованцями, цікава дослідницька робота у куточку природи, догляд за листочками квітів, захоплення різнокольоровими квіточками які діти вирізали з паперу та виліплювали з пластиліну. На завершенні діти були приємно здивовані подарунком вихователя, квіткою з голочками без листочків – «кактусом», та обіцяли попросити батьків придбати таку ж квітку додому, щоб вони мали змогу доглядати за нею.

Не менш цікавим було заняття в середній групі, яке проводила вихователь Євсікова Яна Геннадіївна за темою : «Вірні друзі», на якому старші дошкільнята відпрацьовували поняття доброзичливість, дружній колектив, навчались відокремлювати переваги та недоліки різних людей, розуміти причини їх вчинків, незвичайна форма проведення заняття - подорож на хмаринці з музичним супроводом, фантастичною грою, переносила дітей у світ чарівної казки де панує дружба, вірність, почуття доброзичливості та взаємодопомоги. І діти, і дорослі отримали велике задоволення від надзвичайного плакату дружби, виготовленого з різнокольорового паперу у вигляді долоньок дошкільників – як символу довіри, щирості та дружби.

Атестаційний період педагогів ДНЗ «Теремок» 2016-2017 року закінчився засіданням атестаційної комісії ліцею «Ерудит» під головуванням директора – Неліпи Світлани Василівни, всі 9 членів комісії одноголосно проголосували за встановлення кваліфікаційних категорій: спеціаліст І категорії- вихователю Євсіковій Я.Г., спеціаліст ІІ категорії – вихователю Івановій Олені Олександрівні та підтвердження встановленої кваліфікаційної категорії спеціаліст – Прокудіній Юлії Іванівні. Члени комісії високо оцінили роботу педагогів та творчо оформлені портфоліо-матеріали за планом між атестаційного періоду. Колектив працівників ДНЗ «Теремок» привітав молодих педагогів та побажав професійного росту, здоров’я, злагоди та добра в родинах!