Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 04:03

Тиждень здоров'я у садочку

Тиждень Здоров'я у ДНЗ  «Теремок»

Як завжди літо кличе маленьких дошкільнят до веселих розваг, спортивних змагань і флешмобів.

Цей чудовий теплий тиждень в ДНЗ «Теремок» проводиться під назвою «Зростаємо здоровими, дужими, дружніми». Малятам завжди подобається зустрічатися з «вітамінками-здоровинками», лікарем Айболитом, бджілками-медуницями та Спайдерменом , які надихають їх та їхніх батьків на здорове харчування, вживання овочів, фруктів і якісних продуктів  та запрошують на веселі естафети, «ігри чемпіонів» (змагання між групами), футбольні змагання та дзвінкоголосі флешмоби з різноманітними рухливими танцювальними іграми.

А найбільше вони очікують ці свята, тому що, всі як один перевдягаються за віковими ознаками у різнокольорову спортивну форму.

Ось і цього разу , що не день – то свято Здоров’я.

В понеділок, чарівні полунички-дівчатка запросили на «Полуничну галявину», яка підкоряла теремківців і піснями,і віршами, і танцями. А наприкінці маленькі «полунички» сфотографувалися з своїми друзями та пригостили їх смачним соком та печивом.

Вівторок запросив теремківців до «кінозалу». Цікаві мультфільми заворожували дітей та навчали здоровому способу життя, обережному поводженню в побуті, природі, соціумі. Нагадували про небезпечних тварин, рослин та застерігали від спілкування з незнайомцями. З батьками вихованців були проведені профілактичні бесіди і консультації та колективні образотворчі роботи.

А найбільше діти очікували середу. День зустрічі з улюбленими героями книг та мультфільмів. Вони приймали участь у різноманітних естафетах, веселили дітей, проводили конкурси загадок , випробовували малят на спритність, сміливість та мужність. Дівчатка не відставали від хлопчиків! І кожна група пишалася своїми переможцями, аплодувала їм та голосно вболівала! Веселі були старти, дружня атмосфера т чудовий настрій, який з’явився після зустрічі з «швидкою допомогою». Діти вперше бачили машину «Швидкої допомоги» та познайомилися з яскравим обладнанням та лікарем і водієм, які розповідали про велике значення цього автомобіля та професії медичних працівників.

Тиждень продовжується і діти з радістю чекають кожен новий день, а Інструктори з фізичної культури, Ільїна Н.М. та Іванова О.О, готують  сюрпризні пригоди разом з музичним керівником, Генсицькою М.Й. та її спортивними флешмобами.

«  Березень 2024  »