Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 17:58

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕРЕМОК" ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ

КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

72365, Мелітопольський район, с.Костянтинівка, пров.Ковпака, 9/1; тел. (0619) 44-12-98

Інформація надано за матеріалами  щорічного  звітування керівника

дошкільного навчального закладу «Теремок» Крижко Л.С.

про використання благодійних внесків за 2012-2013 навчальний рік

Інформація надано за матеріалами  щорічного  звітування керівника перед працівниками ДНЗ «Теремок» та батьківською громадськістю щодо доцільного використання благодійних внесків та на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Мелітопольської районної державної адміністрації № 464 від 19.09.2013 «Про благодійні внески».

Контроль за доцільним використанням і обліком благодійних внесків ведеться з метою запобігання проявам хабарництва, підвищення рівня фінансової дисципліни, забезпечення ефективного використання коштів у ДНЗ «Теремок» Костянтинівської сільської ради.

Фінансово-господарська діяльність дошкільного навчального закладу «Теремок» здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

Благодійні внески від фізичних і юридичних осіб здійснюється виключно на добровільній основі за рішенням батьківського комітету та батьківських зборів ДНЗ «Теремок», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 № 1222 з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку (лист Міністерства освіти і науки України від 09.04.2012 № 1/9-272).

В ДНЗ «Теремок» щорічно за рішенням загальних батьківських зборів створюється батьківський комітет, що обов’язково та відповідним чином зафіксовано в протоколі зібрання. Благодійна допомога батьками надається за особистими заявами. В протоколі загальнобатьківських зборів зазначено, що спонсорська допомога надається батьками вихованців на харчування дітей та господарські потреби, прописано суму цих витрат. На 2013 рік виділено бюджетних коштів на продукти харчування – 80000,00 грн

80000/251/47= 6,70 грн. на кожну дитину , де 47 – це середня кількість дітей за 2012 рік

Батьківська плата на 2013 рік складає 30% від 6,70 грн. = 2,00 грн. за 1 день перебування в ДНЗ

Благодійна допомога батьків на харчування складає – 6,00 грн. за 1 день перебування в ДНЗ

Відкриття благодійного рахунку «01» січня 2013 року було пов’язано із реорганізацією дошкільного навчального закладу «Теремок».

За 2013 рік за спонсорські батьківські кошти на господарські потреби було придбано: газонокосилка, іграшки, посуд, замінено вікно у середній групі, двері у молодшій групі, відремонтовано підлогу у старшій групі, в процесі купування інформаційні стенди в групи, зроблений новий медичний кабінет, меблі до кабінету бухгалтера, зроблений косметичний ремонт всієї будівлі ДНЗ.

В протоколі загальних батьківських зборів батьків вихованців ДНЗ «Теремок» № 1 від 05.09.2013 року було зафіксовано суму спонсорської допомоги від батьків вихованців – шість гривень за день перебування дитини в ДНЗ «Теремок». За рішенням батьків відкриття спонсорського  рахунку було встановлено в зв’язку з недостатнім фінансуванням дошкільного навчального закладу «Теремок» із бюджету (повна відсутність фінансування за статтею «миючи засоби», «господарчі витрати», педпроцес ).

Батьки вихованців ДНЗ «Теремок» самостійно та добровільно вносять гроші до банку на спеціальний рахунок за квитанціями.

Батьківський комітет ДНЗ постійно контролює надходження та розподіл добровільної допомоги від батьків вихованців та інших джерел, під час організації життєдіяльності закладу. Завідуюча дошкільного навчального закладу «Теремок», адміністрація, педагоги тримають на особистому контролі виконання вимог чинного законодавства щодо вищезазначеного питання:

-              взято під особистий контроль виконання Закону України «Про благодійництво та благодійні організації», постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 № 1222 «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування»,

-              контролює порядок внесення благодійної допомоги та оформлення відповідної документації,  відображення у бухгалтерському обліку, інвентаризації

-              звітує разом з батьківським комітетом перед батьківською та педагогічною громадськістю про надходження та використання благодійних та спонсорських внесків шляхом розміщення відповідних матеріалів на сайтах, інформаційних стендах, виступів на загально садових батьківських зборах ДНЗ «Теремок» Костянтинівської сільської ради,

-              продукти харчування, господарчі товари надходять до ДНЗ «Теремок» тільки через поставників, які пройшли тендер.

Завідуюча ДНЗ «Теремок»                                     Крижко Л.С.